Doprava zboží ZDARMA na výdejní místa společnosti Zásilkovna !

Materiál obuvi

Lůžko pro nohu v obuvi GRUBIN je vyrobeno z korku získaného ze středomořské dubové kůry. Přírodní latex nebo pryskyřice se mísí s korkem, aby bylo lehké, pružné a schopné absorbovat zdvih. Lůžko je pokryté semišem, zvláště zpracované tak, aby byla měkké, pohodlné a mělo vlastnosti absorpce. Podrážka je měkká, snadná, pružná a velmi dlouhá. Snižuje kontakt s tvrdými povrchy a zajišťuje plný, přirozeně pohyblivý pohyb nohy.

Základním materiálem pro výrobu horních dílů anatomické obuvi GRUBIN je kůže. Je velmi tlustá a luxusní a zároveň velmi měkká a pohodlná. Samozřejmostí je barevnost a zpracovávání speciálními metodami, které udržují krásu a jedinečnost.

GRUBIN-flor je druh materiálu vytvořený člověkem. Je podobný kůži, ale pod jemným povrchem jsou silné vlákna. Je to zvláště pohodlné, protože zajišťuje cirkulaci vzduchu a absorbuje vlhkost. Materiál je vodotěsný, snadno udržovatelný, ekonomický a vydrží dlouho dobu.

GRUBIN-plsť je vláknitý materiál. Je dostatečně porézní, aby zajistil cirkulaci vzduchu a zároveň byl dostatečně pevný, aby udržovala nohu v teple a dobrém pocitu nošení. Obuv GRUBIN-plsť je ideálním řešením jako domácí papuče v zimě.